3 דברים חשובים שכדאי לעשות לאחר זכייה בלוטו

למרות שכסף זה לא הכול בחיים, רובם המוחלט של האנשים מקווים וחולמים לזכות בלוטו. הזכייה בסכום כסף גדול וחד פעמי יכולה לשנות את החיים של הזוכים ולאפשר להם להגשים את כל מה שתמיד חלמו עליו: בית מפואר, רכב חדש, מלתחה איכותית ואיכות חיים גבוהה. אך מה באמת הדברים שהכי חשוב לעשות לאחר הזכייה?

צוות האינטרנט של קלאב פור יו עם התשובות

קלאב 4 יווודאי יצא לכם לחשוב לא פעם מה יקרה אם תזכו בלוטו ואיך יראו השעות שלאחר הזכייה – האם ישר תצאו למסע קניות? תספרו למשפחה ולחברים? תטוסו לחופשה מפנקת בחו”ל?

הרבה סרטים וסדרות נעשו על הרגעים שלאחר הזכייה בלוטו מהסיבה שזו תקופת זמן מרגשת ומלאה באמוציות ולכן יכולה להביא לבלבול ולטעויות לא מעטות. על כן, ישנה חשיבות לבצע 3 צעדים  לאחר הזכייה ולפני שתתחילו לעשות שימוש בכסף.

להגיש את הטופס!

ישבתם מול מסך הטלוויזיה וראיתם שניחשתם את כל המספרים נכון? קיבלתם שיחת טלפון ממועדון הלקוחות שלכם  club4u והתבשרתם על זכייה גדולה? יופי! אבל לאחר שתשמחו ותצרחו מהתרגשות, עליכם להגיש את הטופס ולקבל את ההמחאה.זכייה

הסיבה לכך היא שעד שלא תגישו את הטופס ועד שלא תוודאו כי אכן זכיתם בכסף, מוטב לא לעשות תוכניות ובאופן זה גם לא תתאכזבו לשמוע שיש בעיה עם הטופס, או שהוא לא הוגש. לאחר שאספתם את ההמחאה והכסף נמצא בחשבון הבנק שלכם, אתם מוכנים לצעד הבא.

לבזבז במידה – לפחות בהתחלה

סכום כסף גדול ששוכב פתאום בחשבון הבנק שלכם יכול לגרום לכם לעשות החלטות לא נכונות שנובעות מתוך התרגשות ויכולות לסבך אתכם בהמשך. לכן, ישנה חשיבות רבה לבזבז כאשר זכיתם בלוטו ולהרשות לעצמכם להיות אימפולסיביים, אך לא לבצע רכישות גדולות כמו רכישת דירה למשל, לפחות עד שלא תבררו את מסלולי ההשקעה הטובים ביותר עבורכם.

בירור מסלול ההשקעה הטוב ביותר לכספי הזכייה

לאחר שסכום הזכייה הופקד בחשבונכם, גם אם מדובר בסכום כסף גדול מאוד, יש לברר את מסלולי ההשקעה הטובים ביותר עבור הכסף שלכם. אם תשאירו את הכסף בחשבונכם לא תוכלו להרוויח יותר והכסף לא ישביח את עצמו. למרות שנדמה לכם שזכיתם בסכום גדול שיספיק לכם לכל החיים, עדיין חבל לא להשתמש ביכולת שלכם להגדיל את הרווח ואף לעשות איתו דברים טובים לעצמכם ולחברה בה אתם חיים.

קלאב פור יו מאגדת אלפי לקוחות שיחד מהווים כוח חזק ומגדילים את הסיכוי של כל אחד מהם להרוויח סכומי כסף משמעותיים מההגרלות.

נגישות